خانه / اخبار فیلم / مراسم بزرگ اسکار ۲۰۱۹ برای اولین بار بدون مجری اجرا می شود
مراسم اسکار 2019

مراسم بزرگ اسکار ۲۰۱۹ برای اولین بار بدون مجری اجرا می شود

کمتر از ۲ ماه به برگزاری نود و یکمین مراسم اسکار باقی مانده است و بالاخره مشخص شد که مراسم اسکار ۲۰۱۹ مجری نخواهد داشت. این اتفاق در ۳۰ سال گذشته بی سابقه بوده ولی گویا امسال شاهد آن خواهیم بود. همانطور که مطلع هستید پیش از این قرار بود کوین هارت بازیگر مطرح هالیوود وظیفه مجری گری این مراسم را برعهده داشته باشد اما با کناره گیری کوین هارت از اجرا در مراسم اسکار ۲۰۱۹ به دلیل انتشار جوک هایی مرتبط با همجنسگرایی در صفحه توییتر خود و حمله های شدید از سوی منتقدان به وی، دیگر خبری از حضور هیچ مجری در این مراسم نخواهد بود.

اسکار 2019

البته این اولین بار نیست که مجری از حضور در مراسم اسکار سرباز میزند و در دوره های گذشته نیز شاهد چنین اتفاقی بودیم؛ اما در آخرین لحظات مجری جدید توسط مدیران اجرایی برای این مراسم در نظر گرفته شد. البته امسال نیز پس از کناره گیری هارت چندین اسم همچون جیمی ‏کیمل و الن دجنرس برای بدست گرفتن مجری اسکار ۲۰۱۹ به میان آمد اما مدیران اجرایی این ریسک را نپذیرفتند و تصمیم به برگزاری مراسم بدون مجری گرفتند.

دلیل تصمیم مدیران اجرایی اسکار ۲۰۱۹ در عدم اضافه کردن دو مجری یاد شده را می توان در دوره های گذشته اسکار جست و جو کرد. در گذشته هربار که از مجری تکراری جهت برگزاری این مراسم استفاده شده بود، شاهد افت شدید بینندگان اسکار بودیم و این دلیل را می توان از جمله مهم ترین دلایلی که مراسم اسکار ۲۰۱۹ بدون مجری برگزار خواهد شد، دانست.

در سال ۱۹۸۹ نیز مراسم اسکار بدون مجری برگزار شده بود و شاهد یک فاجعه در بینندگان در این مراسم بودیم. مراسم اسکار ۲۰۱۹ قرار است در تاریخ ۲۴ فوریه ( ۵ اسفند ماه ۱۳۹۷ ) برگزار خواهد شد که اخبار تکمیلی آن را در کنار پخش آنلاین و دانلود مراسم اسکار ۲۰۱۹ تقدیم شما کاربران تک فیلم خواهیم کرد.

مطلب پیشنهادی

فیلم کلمبوس

معرفی فیلم ایرانی کلمبوس به همراه تیزر

درباره فیلم کلمبوس : در این روزهای سرد، در این روزهای سخت، بروم یا بمانم؟! …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

http://www.20script.ir